Asistent tehničke podrške korisnicima

Telekom Srbija Grupa je lider u oblasti telekomunikacija i kao takva pruža širok spektar usluga fiksne telefonije, mobilne, televizijske i internet komunikacije za preko 11 miliona korisnika na 4 regionalna tržišta: Srbija, Bosna i Hercegovina, Crna Gora i Severna Makedonija. U poslovanju se vodimo našim vrednostima. Zadovoljni korisnici su naša najveća vrednost, negujemo kulturu zajedništva, gradimo poverenje i stvaramo prilike za naše zaposlene i društvo u celini. Za korak ispred drugih, želimo da budemo prvi izbor korisnika u digitalnom svetu usluga.

Ponovo smo mreža broj 1, a dobrobit naših zaposlenih je na prvom mestu!

Ako želiš da rasteš i razvijaš se zajedno sa nama, prijavi se!

Opis posla:

Pruža podršku korisnicima usluga fiksnih širokopojasnih servisa na drugom nivou podrške

  • preuzima i analizira dodeljene i prethodne prigovore korisnika na funkcionalnost servisa
  • u direktnom kontaktu sa korisnicima proverava osnovanost prigovora i rešava iste u skladu sa definisanim pravilima, procedurama i uputstvima
  • konfiguriše parametre za ispravan rad korisničke opreme koristeći alate i servisne platforme i aktivira/deaktivira osnovne i dodatne servise na zahtev korisnika na nivou tehničke podrške
  • procenjuje prijavljene prigovore i po potrebi prosleđuje nadležnim kolegama iz drugih organizacionih celina
  • priprema i dostavlja obaveštenja korisnicima

Pruža prvi nivo podrške po potrebi

  • direktno prima prijave korsnika na funkcionalnost servisa
  • evidentira prigovore korisnika na funkcionalnost servisa, direktno ili preko partnera

Pruža podršku korisnicima u slučaju kada nije moguće rešiti prigovor na funkcionalnost po trenutnoj tehnologiji pristupa

  • prikuplja informacije o alternativnim rešenjima i obaveštava korisnika
  • inicira zamenu postojeće tehnologije tako što obaveštava nadležne organizacione celine o potrebi promene tehničkog rešenja

Od kandidata očekujemo:

  • Završeno srednje obrazovanje (minimum IV stepen)
  • Znanje MS Office paketa
  • Odgovornost i pozitivan stav prema poslu

Mi nudimo:

  • Konkurentnu početnu zaradu
  • Dinamično, pozitivno i prijateljsko okruženje od prvog radnog dana
  • Neograničen pristup e-obukama za razvoj veština i znanja
  • Negovanje balansa poslovnog i privatnog života, jer je tvoja dobrobit na prvom mestu
  • 23+ dana godišnjeg odmora
  • Službeni telefon sa neograničenim mobilnim internetom, službenu SIM karticu sa romingom
  • Specijalne ponude paketa naših usluga za zaposlene
  • Specijalne pogodnosti za kupovinu robe i usluga kod naših poslovnih saradnika

Lokacija posla: Novi Sad, Narodnih heroja 2